بررسی بازی Red Dead Redemption 2

 

به جرات میتوان گفت که بازیRed Dead Redemption 2 بهترین بازی تاریخ است . راکستار نشان داد که به غیر از ساخت بازی هایی همچون Gta و Max payene میتواند بازی به عظمت Red Dead Redemption 2 بسازد . حتی از نسخه اول بازی یعنی Red Dead Redemption 1 نیز که در دوره خود غوغا به پا کرد می توان فهمید که این بازی چه بازی کاملی است .

داستان بازی Red Dead Redemption 2 در سال 1899 در جریان است یعنی اتفاقات این نسخه قبل از نسخه یک بازی که در تاریخ 1911 در جریان بود است. در نسخه یک بازی ما در نقش  جان مارستون بودیم اما در Red Dead Redemption 2 ما در نقش شخصیت آرتور مورگان قرار داریم .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
داستان بازی بدین گونه است که ما عضو گروهی تبهکار هستیم که رییس آن داچ ون در لیند است همان شخصیت خشنی که ما با آن در Red Dead Redemption 1 آشنا شدیم . در شروع بازی گروه داچ پس از یک سرقت ناموفق مجبور به فرار به منطقه ای کوهستانی و پوشیده از برف می رسند. شاید در مراحل اول بازی که در برف است بازیکن از بازی ناامید شود ولی با گذشت زمان بازی مراحل جذاب تری همراه خود دارد .
 
 
 
در کنار داستان جذاب و زیبای بازی طراحی بسیار حرفه ای و زیبای دنیای بازی و کاراکترها نیز یک نکته بسیار مثبت در مورد این بازی است ، به طوری که شما میتوانید مدت ها مشغول گشت و گذار در دنیای بازی باشید و از هنر بازی سازی راکستار نهایت لدت را ببرید.
 
 
 

گرافیک بازی در به طور غیر منتظره ای عالی ساخته شده است . به طوری که آدم واقعا فکر می کند که در بازی حضور دارد!

در جزئیات بازی نیز خیلی کار شده است . مثلا ممکن است که شما با اسب در حال رفتن به مقصد سفر خود هستید ، در راه ممکن است کلی اتفاق برای شما بیافتد . ممکن است در تله ی راهزنان گیر بیفتید! ممکن است اسبتان با دیدن حیوانات وحشی شما را از روی خود بر روی زمین پرت کند ، ممکن است حیوانات مختلف به شما حمله کند و ...

 
red dead 2red dead 1
 
 
در کل بازی Red Dead Redemption 2 یک بازی کامل از همه لحاظ است ، چه از لحاظ گرافیکی بهترینه چه از لحاظ داستان چه صداگذاری و... من به شما پیشنهاد می کنم که حتما بازی Red Dead Redemption 2 را بازی کنید.
 

نقاط قوت :

  • گرافیک خیره کننده
  • طراحی عالی کاراکتر ها و مراحل اصلی و فرعی
  • داستان عالی
  • موسیقی زیبا
  • امکان شخصی سازی کاراکتر

نقاط ضعف :

  • بدون مشکل