بررسی بازی Red Dead Redemption 2

بررسی بازی Red Dead Redemption 2
 
به جرات میتوان گفت که بازی Red Dead Redemption 2 یکی از بهترین های بازی تاریخ است . راکستار نشان داد که به غیر از ساخت بازی هایی همچون GTA و Max payne میتواند بازی به عظمت رد دد 2 بسازد . حتی از نسخه اول بازی یعنی Red Dead Redemption 1 نیز که در دوره خود غوغا به پا کرد می توان فهمید که این بازی چه عظمتی دارد. در ادامه با نقد و بررسی بازی Red Dead Redemption 2 همراه ما باشید
داستان بازی رد دد 2 در سال 1899 در جریان است یعنی اتفاقات این نسخه قبل از نسخه یک بازی که در تاریخ 1911 در جریان بود است. در نسخه یک بازی ما در نقش جان مارستون بودیم اما در Red Dead Redemption 2 ما در نقش شخصیت آرتور مورگان قرار داریم .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
داستان بازی رد دد 2 بدین گونه است که ما عضو گروهی تبهکار هستیم که رییس آن داچ ون در لیند است ، همان شخصیت خشنی که ما با آن در نسخه قبلی بازی آشنا شدیم . در شروع بازی گروه داچ پس از یک سرقت ناموفق مجبور به فرار می شوند و به منطقه ای کوهستانی و پوشیده از برف می رسند. شاید در مراحل اول بازی که در برف در جریان است بازیکن یکم از بازی ناامید شود ولی با گذشت زمان بازی مراحل جذاب تری به همراه خود دارد .
 
 
 
در کنار داستان جذاب و زیبای بازی طراحی بسیار حرفه ای و زیبای دنیای بازی و کاراکترها نیز یک نکته بسیار مثبت در مورد این بازی است ، به طوری که شما میتوانید مدت ها مشغول گشت و گذار در دنیای بازی باشید و از هنر بازی سازی راکستار نهایت لدت را ببرید.

مقایسه نقشه بازی red dead redemption 2 با Gta v

با اینکه ممکن است در ظاهر تصور کنید که این جهان بازی gta v است که از جهان بازی رد دد 2 بزرگتر است ولی واقعیت کاملا بر عکس این است ! شاید از لحاظ مساحت نقشه ی بازی جی تی ای وی بزرگتر باشد ولی در جزئیات این بازی RDR 2 است که حرف اول را می زند ، به طوری که شما در جهان بازی رد دد می توانید به تمامی خانه ها و مکان هایی که می بینید وارد بشوید ولی در عوض در بازی جی تی ای وی نصف خانه های موجود در بازی نقشی نزدیک به یک دکور داشتند !
 
 

گرافیک بازی در به طور غیر منتظره ای عالی ساخته شده است . به طوری که آدم واقعا فکر می کند که در بازی حضور دارد! حتی با گذشت چند سال از عرضه این بازی ولی هنوزم کمتر بازیی پیدا می شود که گرافیکش از این بازی بهتر باشد !

در جزئیات بازی نیز خیلی کار شده است . به عنوان مثال ممکن است که شما با اسب در حال رفتن به مقصد خود باشید ، اما راه ممکن است کلی اتفاق برای شما بیافتد . ممکن است در تله ی راهزنان گیر بیفتید! ممکن است اسبتان با دیدن حیوانات وحشی شما را از روی خود بر روی زمین پرت کند ، ممکن است حیوانات مختلف به شما حمله کند و ...

 
بررسی بازی Red Dead Redemption 2بررسی بازی Red Dead Redemption 2
 
 
در کل بازی Red Dead Redemption 2 یک بازی کامل از همه لحاظ است ، چه از لحاظ گرافیکی بهترینه چه از لحاظ داستان چه صداگذاری و… من به شما پیشنهاد می کنم که اگر بازی های جهان باز و حتی اگر بازی gta v را دوست دارید حتما این بازی را تجربه کنید. امیدواریم که از بررسی بازی Red Dead Redemption 2 لذت برده باشید !
 
 

نقاط قوت :

  • گرافیک خیره کننده
  • طراحی عالی کاراکتر ها و مراحل اصلی و فرعی
  • داستان عالی
  • موسیقی زیبا
  • امکان شخصی سازی کاراکتر

نقاط ضعف :

  • ندارد

دیدگاه ها بسته شده است