بازی فورتنایت Fortnite ! حتما تا حالا اسم این بازی محبوب و سرگرم کننده را شنیدید . امروز در خدمتان هستیم با نقد و بررسی بازی Fortnite پس با ما همراه باشید !

سبک بازی Fortnite بتل رویال میباشد ! سبک بتل رویال به این صورت هست که 100 نفر در یک زمین با هم به رقابت می پردازند و در هنایت باید یک نفر زنده بماند ! یا با بیانی دیگر باید در این بازی تلاش کنیم که زنده بمانیم !

یکی از دلایل موفقیت بازی Fortnite سبکش می باشد ، سبکی که در ابتدا مورد قبول گیمر ها واقع نشد ولی کمکم و با ظهور بازی های خوب و سرگرم کننده مانند پاپجی (PUBG) و همین Fortnite توانست تا به یکی از محبوب ترین سبک های بازی تبدیل شود به طوری که همین دو بازی که کمی قبل تر به انها اشاره شد جزء محبوب ترین بازی های حال حاضر دنیا بشمار میروند!

یکی دیگر از دلایل موفقیت های این بازی طراحی کارتونی بازی هست که خود این ، بازی را فانتزی می کند ! علاوه بر اینها طراحی محیط بازی بسیار حرفه ای و چشم نواز صورت گرفته است ! علاوه بر تمام این ویژگی ها دلیل اصلی محبوبیت این بازی رایگان بودن ان است!

قبل از شروع بازی ما می توانیم انتخاب کنیم که می خواهیم تک نفره مسابقه بدهیم یا به صورت گروهی با دوستان خود به مسابقه بپردازیم . در بازی ما می توانیم با گشت و گذار در زمین بازی مهمات و اسلحه هایی رو پیدا کنیم که طی مسابقه خیلی به درد ما میخورد ! علاوه بر این ما با کشتن هر نفر می توانیم تمام وسایل ها . اسلحه های ان فرد را بر داریم !

یکی از بهترین ویژگی های این بازی که این بازی را نسبت به پاپچی متمایز می کند امکان ساخت ساز در بازی هست ! به طوری که ما میتوانیم با کلنگی که در ابتدای بازی به ما داده می شود می توانیم منابع بدست بیاوریم و با منابع برای خود دیوار و … بسازیم که در مقابله ها خیلی به داد ما میرسند ! به طوری که ما میتوانیم در مقابل خود دیواری بسازیم تا از خود در برابر دشمنان دفاع کنیم .

در کل بازی فورتنایت یک بازی بسیار سرگرم کننده و اعتیاد آور است که می تواند کاربران را ساعت ها مشغول خود کند ! من حتما به شما پیشنهاد می کنم که اگر به سبک بتل رویال علاقه دارید این بازی رو انجام دهید که مطمئنا از این بازی خوشتان می آید !

ویژگی های بازی:

ارائه به روزرسانی ها و رویدادهای مختلف هفتگی
تنوع بالای اسلحه و آیتم‎های مختلف
گرافیک بالا و در سطح نسخه کنسول و قابلیت انجام بازی بدون توجه به مکان و زمان
گیم ‎پلی متنوع بازی در حالت‎های گوناگون و استفاده از آواتارهای مختلف

نقاط قوت :

  • رایگان بودن بازی
  • فانتزی بودن بازی
  • طراحی گرافیکی عالی
  • گیم پلی عالی

نقاط ضعف :

  • مصرف اینترنت زیاد
  • کم تنوع بودن اسلحه ها

تصاویر بازی:

Fortnite
Fortnite
Fortnite