بازی call of duty modern warfare

بازی call of duty modern warfare

بعد از رونمایی از تریلر بازی بسیاری از طرفداران سری بازی کال اف دیوتی call of duty خوشحال شدند چرا که این سنخه که call of duty modern warfare بر خلاف نسخه Black Ops 4 که بخش داستانی نداشت ، بخش داستانی دارد و البته حضور شخصیت محبوب و دوست داشتنی کاپیتان پرایس از ویژگی هایی است که طرفداران این بازی را خوشحال کرد ، ولی مهم ترین نکته این است که این نسخه یک modern warfare است و همین موضوع باعث خوشحالی طرفداران بازی شد . شایعات زیادی هم در مورد این بازی بود که ممکن است زیر مجموعه ی modern warfare و modern warfare 4 خواهد بود و… ولی اسم این بازی call of duty modern warfare بود و این بازی یک ریبوت از سری مجموعه ی modern warfare خواهد بود.

بازی call of duty modern warfare داستانی گیرا و جذابی دارد . بازی از جایی شروع می شود که گروهی از CIA به رهبری الکس باید در طی ماموریتی مخفیانه از انتقال محموله ای پر از گاز های شیمیایی خطرناک جلوگیری کنیم.ولی در این ماموریت گروهی ناشناس به الکس و همراهیانش حمله می کنند و همراه با محموله فرار می کنند.

بعد از این ماجرا فرمانده نیروهای آمریکایی از کاپیتان پرایس شخصیت محبوب و دوست داشتنی سری های قبل کمک میخواهد تا در پس گرفتن گاز های شیمیایی به آنها کمک کند و … بیشتر از این داستان بازی را برای شما نخواهم گفت تا جذابیت بازی از بین نرود.

بخش چند نفره ی بازی نقطه عطف بازی است . تنوع مد های بازی یکی از ویژگی هایی است که باعث خوب بودن این بخش است . از جمله ی مد های بازی عبارتند از Gun Fight ، Domination ، Team Deathmatch ، Team Deathmatch و…

ویژگی های دیگری هم مثل گان پلی عالی و گرافیک خیره کننده و همینطور صداگذاری خوب از جمله ویژگی های این بازی است .

در کل این بازی از لحاض داستانی داستان خوبی را به تصویر کشیده است . چون که در نسخه بلک آپس 4 خبری از بخش داستانی نبود بخش داستانی این بازی میتواند محبوبیت بازی را دوچندان کند . همینطور بخش چند نفره ی بازی هم که عالی است. گرافیک و صداگذاری بازی هم عالی است ولی یکی از نکات منفی بازی وجود مشکلاتی جدی در نسخه PC بازی است که البته در مقابل نکات مثبت بازی زیاد دیده نم یشوند

نقاط قوت :

  • طراحی عالی مراحل بازی
  • گرافیک عالی
  • داستان عالی
  • سیستم پیشرفت خوب در بخش چندنفره
  • صداگذاری خوب

نقاط ضعف :

  • وجود شتاب‌زدگی در پایان بخش داستانی
  • وجود مشکلاتی در نسخه PC

تصاویر بازی :

call of duty modern warfare
بازی call of duty modern warfare
call of duty modern warfare
‫0/5 ‫(0 نظر)
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات