بررسی بازی FIFA 20

بازی FIFA 20

بازی FIFA 20 یک بازی خوب ولی نه کامل هست . امسال با اعمل تغییراتی در بازی ، الکترونیک آرتز سعی کرده تا طرفدارانش را که از نسخه قبلی بازی ناراضی بودند ، را راضی کند. در ادامه همراه alfamo باشد .

شاید بهترین و بزرگترین تغییر فیفا 20 اضافه شدن بخش ولتا یا همان فوتبال خیابانی به بازی است.بخش ولتای بازی بسیار سرگرم کننده و مفرح ساخته شده است . شما میتوانید در حالت های 3به3 و 4به4 و یا حتی مسابقه ی بدونِ دروازه بان را انتخاب کنید و از بازی کردن ای حالت ها نهایت لذت را ببرید.

همچنین ولتا یه بخش داستانی هم دارد که شما باید یک بازیکن برای خود بسازید و شخصی سازی کنید وآن و تیمش را هدایت کنید تا به بهترین افتخارات دست یابند. همچنین شما می توانید با تیمی که ساختنید آنلاین با دیگر بازیکنان بازی کنید و سرگرم شوید.

دیگر تغییر مهم بازی از بین رفتن حالت دفاع خودکار تا حدی است . خیلی از طرفداران این بازی به خاطر دفاع خودکار در نسخه قبل از بازی انتقاد های زیادی کردند . یکی دیگر از نکات مثبت بازی این است که تا حد زیادی باگ های نسخه قبل را بر طرف کردند و در این نسخه کمتر باگ ها مشاهده می شوند.

اما یکی از نکات منفی بازی بهتر نشدن بخش کریر بازی نسبت به نسخه قبل است . بخش کریر به صورت سطحی تغییر کرده ولی همچنان باگ های زیادی دارد که این باعث انقاد تند طرفداران شده است.

اضافه شدن بخش جوایز فصلی به بخش آلتیمیت هم یکی از نکات مثب بازی است . بازی برای ما چالش های مختلفی را در نظر گرفته که با انجام دادن آن ها xp میگیریم و میتوانید جایزه های مختلفی دریافت کنید. علاوه بر همه ی این ها به بخش آلتیمیت بخش های دیگری هم اضافه شده است مثلا اضافه شدن بخش مسابقات دوستانه یا حذف محدودیت زمانی مسابقات اسکواد و ….

در کل بازی FIFA 20 بازی سرگرم کننده ای است . با اضافه شدن بخش ولتا به بازی هم بازیکنان میتوانند هر وقت حوصله ی شان از بخش های مختلف بازی به سر رسید بیایند و ساعت ها مشغول بازی کردن حالت ولتا شوند . ولی خب بازی باگ ها و مشکلات زیادی هم دارد.

نقاط قوت :

  • گزارشگری عالی
  • طبیعی بودن پاس ها و شوت ها
  • حالت ولتای بسیار جذاب
  • گرافیک عالی
  • از بین رفتن دفاع خودکار

نقاط ضعف :

  • بهترنشدن بخش کریر بازی نسبت به نسخه قبل
  • وجود باگ های ریز در بازی

تصاویر بازی :

fifa 20
fifa 20
fifa 20
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات