بررسی بازی Battlefield V

Battlefield V
 
سری بازی بتلفیلد در طول تاریخچه ی خود فراز و فرود های بسیاری را تجربه کرده است . شرکت سازنده بازی بتلفیلد Battlefield یعنی دایس DICE با عرضه بازی بتلفیلد یک Battlefield 1 و محیط جنگ جهانی اول خیلی مورد استقبال طرفدارانش قرارگرفت . بازی بتلفیلد وی Battlefield V هم از همان تم جنگ جهانی استفاده می کند در حالی که خیلی ها فکر می کردند ممکن است موضوع دیگری داشته باشد.
 
 
 
خش داستانی بازی در چهار ماموریت خلاصه می شود . دیگر همه میدانند که تمرکز اصلی دایس بر روی بخش داستانی بازی نیست . داستان بازی بسیار کوتاه و خسته کننده است و این یک نکته منفی برای بازی است ، به طوری که شما میتوانید تقریبا با 3 الی 4 ساعت بخش داستانی را یه پایان برسانید. همین طور ما میتوانیم در بعضی از جاهای بازی برای رسیدن به نقطه ی مورد نظر از ماشین ها استفاده کنیم .
 
 
اما زود قضاوت نکنید! تمرکز اصلی دایس بر روی بخش چند نفره ی بازی Battlefield V بوده است . بخش چند نفره ی بازی حالت های مختلفی دارد مانند Domination ، Team Death Match ، Breakthrough و Grand Operation . در حالت Grand Operation جنگ در چند روز درون بازی صورت می گیرد. در این حالت هر دوتیم تاکتیک های خاصی برای دفاع کردن و حمله کردن دارند . این ویژگی ها باعث می شود که حالت Grand Operation از ربقیه ی حالت ها جذاب تر و واقعی تر باشد .
 
battle-v-2 (1)battle-v-4
 
 
بازی Battlefield V از لحاظ صداگذاری و جلوه های بصری مثل سری های قبل عالی عمل کرده ، ولی باگ های گرافیکی و فنی بازی گاهی خیلی زیاد میشوند به طوری که ممکن است گاهی دوربین اسلحه ی ما کار نکند و در نتیجه کار را برای ما دشوار سازد .
 
 
در کل میتوان گفت که بازی بتلفیلد وی Battlefield V در بخش داستانی خوب عملنکرده ولی در عوض در بخش چند نفره ی بازی بسیار خوب عملکرده است . ولی در کنار این ها باگ های گاه و بی گاه بازی هم پلیر را اذیت می کند و از نکات منفی بازی هستند . اگر دنبال بازی سرگرم کننده هستید من به شما این بازی را پیشنهاد می کنم.
 
 

نقاط قوت :

  • گرافیک عالی
  • بخش چند نفره سرگرم کننده و مفرح
  • اتصال راحت به سرور های بازی
  • صداگذاری عالی
  • گان پلی سرعتی

نقاط ضعف :

  • وجود باگ های زیاد
  • هوش مصنوعی ضعیفه دشمنان در بخش داستانی
  • داستان کوتاه و خسته کننده
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات